Producenci

PROSEPT® BURS 2L

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 69,99 zł 69.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

PROSEPT ® Burs


Przeciwkorozyjny, gotowy do użycia roztwór przeznaczony do błyskawicznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów obrotowych.

PROSEPT® Burs to gotowy do użycia roztwór dezynfekcyjny przeznaczony do precyzyjnych obrotowych instrumentów dentystycznych i chirurgicznych, takich jak wiertła diamentowe, wiertła węglikowe, polerki oraz instrumenty wykonane ze stali. Preparat dezynfekujący oferuje szerokie spektrum działania w ciągu zaledwie dwóch minut.

Zbilansowany skład oparty na alkoholach, środkach powierzchniowoczynnych oraz zasadach zapewnia wysoką aktywność nawet w przypadku podwyższonego poziomu zanieczyszczeń organicznych oraz pozwala osiągną wysoką moc czyszczącą. Brak zawartości aldehydów i fenoli zapobiega odbarwieniu i wiązaniu krwi. Inhibitory korozji znacząco wydłużają okres użytkowania instrumentu.

Po dezynfekcji nie jest wymagane spłukiwanie, gdyż PROSEPT® Burs odparowuje, nie pozostawiając żadnych szkodliwych pozostałości. Standardowa trwałość roztworu w warunkach średnich poziomów zanieczyszczeń wynosi jeden tydzień, dzięki czemu PROSEPT® Burs można stosować w bardzo wydajny i ekologiczny sposób. Produkt ulega biodegradacji


ZASTOSOWANIE I CZAS DZIAŁANIA

Bakteriobójcz / Grzybobój-
czy (A. niger)
60 sekund
Gruźliczobójczy (M. terrae)2 minuty
WZW typu B2) / HIV30 sekund
BVDV / WZW typu C30 sekund
Wirus opryszczki30 sekund
Adenowirus30 sekund
Wirusobójczy (Wirus polio)2 minuty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl